• O nas

    O nas

RIVAN Engineering świadczy usługi dla przemysłu wydobywczego i budownictwa okrętowego. Firma RIVAN Engineering powstała jako inicjatywa ekspertów z branży, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym na szczeblu menadżerskim w przemyśle okrętowym i wydobywczym.

Naszym atutem są nasi ludzie! Będąc w branży blisko dwie dekady, doskonale rozumiemy, że kluczem do sukcesu są umiejętności i doświadczenie naszych pracowników. Właśnie dlatego stworzyliśmy zespół składający się ze starannie wyselekcjonowanego, doskonale wyszkolonego personelu. Aby dołączyć do nas, każdy z kandydatów musi poddać się szczegółowemu procesowi weryfikującemu kompetencje. Wysoki poziom kwalifikacji kadry jest utrzymywany i dokumentowany zgodnie z wymaganiami procesu certyfikacji. Nadzór i zarządzanie zespołem powierzono świetnie wykształconym i doświadczonym profesjonalistom z międzynarodowym portfolio. Dzięki temu optymalnemu połączeniu możemy zagwarantować wysokie standardy bezpieczeństwa pracy, jakości oraz sprawności wykonania naszych usług.

Nasz cel to spożytkować zdobytą wiedzę i ‘know-how’ tak, aby udostępnić przemysłowi rozwiązania, które cechują się najwyższymi standardami BHP i wymaganiami technicznymi, ustandaryzowanymi kwalifikacjami personelu, dużą wydajnością i najwyższą jakością produktu końcowego.

Dążymy do tego by wykorzystać ogromny potencjał polskich kadr technicznych / inżynieryjnych, oferując w oparciu o nie, wysokiej klasy usługi dla przemysłu wydobywczego w Europie i na świecie. W naszych projektach łączymy doskonale skoordynowane przygotowania, realizację przez świetnie wykwalifikowany personel, pewny nadzór i w końcu, sumienne zarządzanie projektem – wszystko skonsolidowane w jednym kompletnym pakiecie usług RIVAN Engineering.

RIVAN to miejsce gdzie bardzo dokładnie rozumiemy i szanujemy potrzeby naszych klientów. W imieniu zespołu RIVAN Engineering, mam przyjemność zaprosić Państwa do owocnej współpracy.

 

Rafał Iwanowski

Director RIVAN ENGINEERING

Rafał Iwanowski - założyciel RIVAN Engineering. Wykształcenie: Elektrotechnika Okrętowa, Budownictwo Okrętowe - Technologia Obiektów Pływających, Politechnika Gdańska, 7 lat doświadczenia w okrętownictwie na stanowiskach managerskich (Singapur, Polska) w dziedzinach: konstrukcje okrętowe, hydraulika siłowa, technologie pogłębiania; zaangażowany w projekty nowych jednostek dla FinCarrier, konwersje FPSO dla SBM, Woodside, Petrobras, Bergesen, nowobudowane platformy dla Santa Fe, Modec. Pracując dla IHC Merwerde zarządzał projektami dla dużych pogłębiarek dla firm Hyundai, Boskalis, Dredging International. W 2007 roku zmienił kierunek kariery na przemysł wydobywczy, rozpoczynając prace z Maersk Drilling. 10 lat pracy zarządzając pracami wiertniczymi w różnych rejonach świata (Dania, Egipt, Australia, Kamerun) jako manager następujących platform Maersk Drilling: Nan Hai 6, Maersk Endurer and Maersk Giant.

Stworzenie RIVAN Engineering – firmy, która wykorzystuje doświadczenie blisko dwudziestoletniej obecności w branży, otwiera nowy, ekscytujący rozdział możliwości i sukcesu.

rivan logo

Adres


RIVAN Engineering 
3 Maja 24/28
80-802 Gdańsk
Polska