• Consulting

    Consulting

Dział RIVAN Consulting został założony z myślą o polskich klientach szukających wsparcia w procesie rozwoju na rynku międzynarodowym, jak również firm zagranicznych wkraczających na rynek polski.

Nasza firma powstała jako inicjatywa ludzi biznesu z wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej. Założyciele RIVAN Consulting to menagerowie zarządzający przedsiębiorstwami w środowisku koncernów anglojęzycznych, których lata pracy na obszarach takich jak Australia, Singapur, bliski wschód, Afryka czy Dania pozwalają zaoferować Państwu wachlarz usług unikalnych na naszym rynku.

Łączymy praktyczną wiedzę z dziedziny zarządzania biznesem z profesjonalnym zastosowaniem języka angielskiego, znajomością związanych z nim kwestii kultury, branży, biznesu w otoczeniu anglojęzycznym. Dogłębna znajomość zagadnień takich jak zarządzanie kadrami, bezpieczeństwo pracy, finanse, księgowość, inżynieria, technika, logistyka, utrzymanie ruchu, promocja czy prawo pozwala na szeroki zakres doradztwa.

Oferujemy pomoc w szeroko pojętych kwestiach językowych związanych z dziedziną zarządzania, kreowania wizerunku i promocji firmy. Wiedza związana z wieloletnim zaangażowaniem w dziedzinie przemysłu wydobywczego oraz okrętowego na rynku światowym, sprawia, że oferowane przez nas usługi doradztwa są szczególnie skierowane do podmiotów związanych z szeroko pojętą branżą przemysłu a w szczególności dziedzin okrętownictwa i wydobycia.

Kreowanie dokumentów

W codziennej pracy firmy funkcjonuje cały wachlarz wszelkiego rodzaju dokumentów, które są kluczowym elementem właściwie wszystkich dziedzin pracy przedsiębiorstwa, i te dokumenty/materiały również wymagają profesjonalnej struktury, precyzji stylu i treści.

Nasze usługi to tłumaczenie i tworzenie dokumentów/materiałów w języku angielskim. Specjalizujemy się w redagowaniu dokumentacji technicznej, formularzy, szablonów, korespondencji biznesowej, ofert handlowych, procedur, a nawet całych systemów zarządzania i innych profesjonalnych materiałów/dokumentów w języku angielskim.

Reprezentacja firmy

Zajmujemy się reprezentacją klienta w bezpośrednich kontaktach z kontrahentami zagranicznymi. Zorganizujemy udział Twojego biznesu i zaprezentujemy go w Twoim imieniu na międzynarodowych imprezach typu: targi, seminaria itd. Nasi konsultanci wezmą udział w spotkaniu z klientem z ramienia Twojej firmy lub w ważnych negocjacjach, które również poprowadzą w Twoim imieniu.

Wizerunek firmy

Oferujemy pomoc w szeroko pojętych kwestiach językowych związanych z dziedziną kreowania wizerunku i promocji firmy.

Wizerunek naszego przedsięwzięcia należy odpowiednio zaprojektować i przygotować z wielką dbałością o szczegóły. Gdy pracujemy z językiem obcym, poprawność tłumaczenia to nie wszystko. Styl, charakter, kanon tworzonego angielskiego materiału należy dostosować do branży, dziedziny i charakteru oryginału oraz specyficznych wymagań klienta.

Obecność firmy w internecie ma wiele form, oficjalna strona firmowa, blog, media społecznościowe czy witryna sklepu internetowego itp. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję a my stworzymy jej angielską wersję językową. Wykonamy również copy writing innych anglojęzycznych materiałów promocyjnych i marketingowych, takich jak: katalogi, broszury, ulotki itp.

Szkolenia

RIVAN Offshore Academy

Dwie dekady doświadczenia w dziedzinie przemysłu wydobywczego oraz okrętowego na rynku światowym zaowocowały inicjatywą utworzenia AKADEMII OFFSHORE, która zajmuje się przybliżaniem wiedzy z dziedziny organizacji przedsiębiorstw w przemyśle wydobywczym, technologii wydobycia ropy i gazu, zarządzania platformą wiertniczą jako jednostką biznesową. RIVAN Offshore Academy prowadzi szkolenia dla przyszłych pracowników platform wiertniczych i osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Nasze kursy prowadzone są przez ekspertów w dziedzinie przemysłu wydobywczego z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych (m.in. managerów platformy) w międzynarodowych koncernach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z listą aktualnie organizowanych szkoleń poniżej:

Platforma Wiertnicza - kurs przygotowawczy dla początkujących

Prewencja przedmiotów spadających – szkolenie dla załóg platform,

Inspekcja wiertni wg. API 4G kategoria I-II – szkolenie dla załóg platform.