RIVAN Engineering świadczy usługi dla przemysłu wydobywczego i budownictwa okrętowego.

RIVAN Engineering powstała jako inicjatywa ekspertów z branży, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym na szczeblu menadżerskim w przemyśle okrętowym i wydobywczym.

O FIRMIE RIVAN

Naszym atutem są nasi ludzie! Będąc w branży blisko dwie dekady, doskonale rozumiemy, że kluczem do sukcesu są umiejętności i doświadczenie naszych pracowników. Właśnie dlatego stworzyliśmy zespół składający się ze starannie wyselekcjonowanego, doskonale wyszkolonego personelu. Aby dołączyć do nas, każdy z kandydatów musi poddać się szczegółowemu procesowi weryfikującemu kompetencje. Wysoki poziom kwalifikacji kadry jest utrzymywany i dokumentowany zgodnie z wymaganiami procesu certyfikacji. Nadzór i zarządzanie zespołem powierzono świetnie wykształconym i doświadczonym profesjonalistom z międzynarodowym portfolio. Dzięki temu optymalnemu połączeniu możemy zagwarantować wysokie standardy bezpieczeństwa pracy, jakości oraz sprawności wykonania naszych usług.

about rivan shipbuilding

Nasze usługi

RIVAN to miejsce gdzie bardzo dokładnie rozumiemy i szanujemy potrzeby naszych klientów. W imieniu zespołu RIVAN Engineering, mam przyjemność zaprosić Państwa do owocnej współpracy.

Budownictwo Okrętowe

Oddział firmy RIVAN Engineering zajmujący się budownictwem okrętowym powstał poprzez połączenie sił z innowacyjną firmą, prężnie działającą na rynku lokalnym, która specjalizuje się w konwersjach i naprawach jednostek pływających od 2009 roku. Sprawdzone rozwiązania zarządzania projektem, które oferuje RIVAN Engineering opierają się na doświadczeniach zdobytych podczas licznych projektów przez nas wykonanych. Nasza oferta zawiera również wachlarz napraw i modyfikacji z różnych dziedzin przemysłu okrętowego.

Zobacz więcej→

Obsługa Platform

RIVAN Rig Repairs oferuje usługi dla firm zajmujących się wierceniami i wydobyciem. Wspieramy naszych klientów w realizacji planu utrzymania ruchu poprzez ofertę szerokiego zakresu inspekcji technicznych oraz innych usług inżynieryjno-technicznych. Zespoły wyszkolonych i profesjonalnie wyposażonych inżynierów serwisu firmy RIVAN są gotowe aby wyruszyć na platformę i wykonać prace dla naszego klienta. Nasz personel posiada certyfikację zgodna z międzynarodowymi wymaganiami: OPITO, BOSIET, Offshore Medical Certificate. Dokładamy starań aby certyfikaty były zawsze aktualne wiec mamy pewność możliwości mobilizacji w krótkim czasie.

Zobacz więcej→

Agencja Crewingowa

Agencja Crewingowa RIVAN powstała aby zaspokoić potrzeby przemysłu wydobywczego z dziedziny zarządzania kadrami. Dekada doświadczenia w zarządzaniu platformą wiertniczą dowodzi, że bezpieczna i efektywna praca platformy wiertniczej zależy od wiedzy i doświadczenia jej załogi. Specjalizujemy się w stanowiskach nadzoru średniego i wyższego szczebla. W naszej bazie danych znajdziesz kandydata na nieobsadzone stanowisko stałego członka załogi lub tymczasowe zastępstwo w przypadku nieoczekiwanej nieobecności. 

Zobacz więcej →

Zarządzanie projektem

Od 5-letniej re-certyfikacji platformy wiertniczej po dokowanie statków morskich. Oferujemy kompletny pakiet usługowy skonsolidowany w naszej ofercie zarządzania projektem. Menagerowie projektu firmy RIVAN zaplanują, przygotują i poprowadzą Twój projekt a nasz zespół projektowy zrealizuje go. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni w stosunku do różnych form współpracy. Jeśli nasza pomoc wymagana jest jedynie w stosunku do części całego projektu, chętnie się tym zajmiemy.

Zobacz więcej→

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy w ciągu 24 h.

Imię
Adres e-mail
Temat
Wiadomość
Zgoda